معرفی ترمومترهای پرفروش در بازار ایران
دماسنج بی متال مدل ۵۲ دماسنج ویکا
دماسنج های این سری طراحی های مختلفی دارند. اما پرفروش ترین آنها دماسنج بی متال اتصال از پشت مدل A52 و دماسنج بی متال اتصال از زیر مدل R52 است که مقادیر دما را به صورت آنالوگ نمایش می دهند. متریال به کار رفته در ساخت این مدل استنلس استیل است، بنابراین می توان از آن در صنایع شیمیایی و اندازه گیری دمای سیال های خورنده استفاده کرد. این سری در اندازه های ۲۵ تا ۱۶۰ میلی متر قابل سفارش است و رنج دمایی منفی ۳۰ درجه تا ۵۰۰ درجه را پوشش می دهد.
دماسنج تلسکوپی ویکادماسنج تلسکوپی مدل S55
دماسنج ویکا مدل S55 مشابه مدل قبلی با روش بی متال مقادیر دما را اندازه گیری می کند، با این تفاوت که صفحه این دماسنج قابل تنظیم است و به صورت دستی می توان آن را در موقعیت های مختلفی تنظیم کرد تا اپراتور به راحتی مقادیر دما را مشاهده کند. مشابه سری ۵۲، متریال به کار رفته در ساخت این مدل استنلس استیل است و برای اندازه گیری محدوده دمای منفی ۷۰ تا ۶۰۰ درجه می توان از آن استفاده کرد.
دماسنج مدل A50دماسنج عقربه ای ویکا
اگر فرآیندی با سیال غیرخورنده دارید، می توانید این مدل را برای اندازه گیری دما نصب کنید. این سری با بدنه استیل و دنباله برنجی با قیمت مقرون به صرفه ای در بازار عرضه شده است. می توانید برای مشاهده سایر دماسنج های ویکا به لینک سایت ویکا مراجعه کنید.

ترمومتر پکنز
اگر به دنبال خرید دماسنج عقربه ای با قیمت و کیفیت خوبی هستید، یکی از بهترین برندها در بازار ایران، پکنز است. این کمپانی ترکی، تجهیزات اندازه گیری متنوعی به بازار عرضه کرده است که نیاز سیستم های صنعتی را پوشش می دهد.

پارامترهای مهم در انتخاب یک گیج دما عقربه ای :
قطر صفحه نمایش مثال : ۶ سانت یا ۱۰ یا ۱۶
رنج دمایی مثال : ۰-۱۰۰ درجه (ماکزیمم ۵۰۰ درجه سانتیگراد)
مکان اتصال دنباله : از زیر، سر تلسکوپی و از پشت
جنس بدنه و غلاف
پراب ۵ یا ۱۰ سانت یا ۲۰ سانت یا کاپیلاری دار (متراژ دنباله)

شرکت مقیاس تجهیز آذربایجان طیف گسترده ای از گیج های دما با برند های مختلف، مطابق نیاز مشتریان ارایه میدهد.