خدمات تجهیز مقیاس آذربایجان

 

  • فروش

بخش بازرگانی این شرکت توانایی تامین تجهیزات صنعتی مورد نیاز بخش های مختلف صنایع، از منابع معتبر و مجموعه کارخانه های اروپایی و آمریکایی و آسیایی را دارا می باشد.

یکی از نکات قوت این شرکت دارا بودن مجموعه شرکت بازرگانی در کشور ترکیه می باشد که با داشتن ارتباط قوی و مستمر با اکثر کمپانی های معروف در صنعت ابزاردقیق، توانایی تامین تجهیزات اورجینال با قیمت های واقعی و رقابتی جهت رفع نیاز صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ها،آب و فاضلاب، صنایع غذایی ، کاشی سرامیک ، شیشه ، صنایع خودرو سازی ، صنایع سیمان ، فولاد، مس ،ذوب آهن، ریخته گری ، صنایع شیمیایی و داروسازی و مراکز آزمایشگاهی را دارد.

این شرکت با داشتن کارشناسان مجرب در بخش بازرگانی و مهندسی پروژه امکان شرکت در پروژه های خرید و مهندسی خرید با قیمت رقابتی دارد.

 

  • خدمات کالیبراسیون

شرکت کالیبراسیون مقیاس تجهیز آذربایجان با کسب مجوز لازم از سازمان ملی استاندارد ایران و به کارگیری تجهیزات به روز و پیشرفته، و نیز کارشناسان خبره در امر کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری(ابزاردقیق) در حوزه اسکوپ کاری خود شامل کمیت های دما و فشار آماده ارائه خدمات کالیبراسیون می باشد.

 

  • اجرای پروژه های اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی

شرکت کالیبراسیون مقیاس تجهیز آذربایجان با اتکا به نیروهای متشکل کارآمد و مجرب خود که همگی از پرسنل با سابقه فعال در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی بوده و با به کارگیری تجربه چندین ساله خود در صنایع مادر، آماده و پذیرای اجرای پروژه های برق و ابزاردقیق/ اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی تمامی صنایع محترم در جای جای خاک میهن عزیزمان می باشد.