فروش

بخش بازرگانی این شرکت توانایی تامین تجهیزات صنعتی مورد نیاز بخش های مختلف صنایع، از منابع معتبر و مجموعه کارخانه های اروپایی و آمریکایی و آسیایی را دارا می باشد.
یکی از نکات قوت این شرکت دارا بودن مجموعه شرکت بازرگانی در کشور ترکیه و اتریش می باشد که با داشتن ارتباط قوی و مستمر با اکثر کمپانی های معروف در صنعت ابزاردقیق، توانایی تامین تجهیزات اورجینال با قیمت های واقعی و رقابتی جهت رفع نیاز صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ها،آب و فاضلاب، صنایع غذایی ، کاشی سرامیک ، شیشه ، صنایع خودرو سازی ، صنایع سیمان ، فولاد، مس ،ذوب آهن، ریخته گری ، صنایع شیمیایی و داروسازی و مراکز آزمایشگاهی را دارد.
شرکت مقیاس تجهیز آذربایجان، به واسطه تجربه اجرایی و میدانی چندین ساله خود در اجرای پروژه های کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق و درک متقابل از احساس نیاز مشتریان محترم موقع خرید تجهیزات با سرلوحه قرار دادن صداقت در امر فروش در قبال مشتریان، آماده ارایه تجهیزات اورجینال و درخواستی شما می باشد.
این شرکت با داشتن کارشناسان مجرب در بخش بازرگانی و مهندسی پروژه امکان شرکت در پروژه های خرید و مهندسی خرید با قیمت رقابتی دارد.