خدمات مقیاس تجهیز آذربایجان

شرکت کالیبراسیون مقیاس تجهیز آذربایجان با کسب مجوز لازم از سازمان ملی استاندارد ایران و به کارگیری تجهیزات به روز و پیشرفته، و نیز کارشناسان خبره در امر کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری(ابزاردقیق) در حوزه اسکوپ کاری خود شامل کمیت های دما و فشار آماده ارائه خدمات کالیبراسیون می باشد.

فروش

بخش بازرگانی این شرکت توانایی تامین تجهیزات صنعتی مورد نیاز بخش های مختلف صنایع، از منابع معتبر و مجموعه کارخانه های اروپایی و آمریکایی و آسیایی را دارا می باشد.
یکی از نکات قوت این شرکت دارا بودن مجموعه شرکت بازرگانی در کشور ترکیه و اتریش می باشد که با داشتن ارتباط قوی و مستمر با اکثر کمپانی های معروف در صنعت ابزاردقیق، توانایی تامین تجهیزات اورجینال با قیمت های واقعی و رقابتی جهت رفع نیاز صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ها،آب و فاضلاب، صنایع غذایی ، کاشی سرامیک ، شیشه ، صنایع خودرو سازی ، صنایع سیمان ، فولاد، مس ،ذوب آهن، ریخته گری ، صنایع شیمیایی و داروسازی و مراکز آزمایشگاهی را دارد.
شرکت مقیاس تجهیز آذربایجان، به واسطه تجربه اجرایی و میدانی چندین ساله خود در اجرای پروژه های کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق و درک متقابل از احساس نیاز مشتریان محترم موقع خرید تجهیزات با سرلوحه قرار دادن صداقت در امر فروش در قبال مشتریان، آماده ارایه تجهیزات اورجینال و درخواستی شما می باشد.
این شرکت با داشتن کارشناسان مجرب در بخش بازرگانی و مهندسی پروژه امکان شرکت در پروژه های خرید و مهندسی خرید با قیمت رقابتی دارد.

کالیبراسیون

شرکت کالیبراسیون مقیاس تجهیز آذربایجان با کسب مجوز لازم از سازمان ملی استاندارد ایران و به کارگیری تجهیزات به روز و پیشرفته، و نیز کارشناسان خبره در امر کالیبراسیون تجهیزات اندازه‌گیری (ابزاردقیق) در حوزه اسکوپ کاری خود شامل کمیت های دما و فشار آماده ارائه خدمات کالیبراسیون می باشد.

اجرای پروژه های اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی

شرکت کالیبراسیون مقیاس تجهیز آذربایجان با اتکا به نیروهای متشکل کارآمد و مجرب خود که همگی از پرسنل با سابقه فعال در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی بوده و با به‌کارگیری تجربه چندین ساله خود در صنایع مادر، آماده و پذیرای اجرای پروژه‌های برق و ابزاردقیق/ اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی تمامی صنایع محترم در جای‌جای خاک میهن عزیزمان می باشد.

 

آزمایشگاه دما

آزمایشگاه کالیبراسیون مقیاس تجهیز آذربایجان با به کارگیری تجهیزات مناسب و قابلیت ردیابی با نظارت سازمان ملی استاندارد آماده ارائه خدمات کالیبراسیون کمیت دما می باشد.

تجهیزاتی مانند انواع دماسنج های مایع در شیشه، دوفلزی، پرشده، ترموکوپل، مقاومتی، سوئیچ دما، کنترلر دما، ترانسمیتر دما، محفظه دما، محیط های دما، انکوباتور، فور، بن ماری، یخچال، فریزر، سردخانه، گرمخانه، اتوکلاو در این آزمایشگاه کالیبره میگردند.

 

آزمایشگاه فشار

آزمایشگاه کالیبراسیون مقیاس تجهیز آذربایجان با به کارگیری تجهیزات مناسب و قابلیت ردیابی با نظارت سازمان ملی استاندارد آماده ارایه خدمات کالیبراسیون کمیت فشار می باشد.

در آزمایشگاه فشارتجهیزاتی چون انواع فشارسنج ها، ترنسدیوسرها، ترانسمیترها، شیرهای کنترل، شیرهای اطمینان، مبدل فشار، سوئیچ فشار، I to P، پوزیشنر، شیرهای فشار خلا، بارومترها، لول مترها، فشارسنج های تفاضلی، مانومترهای ستون مایع، فلومترها و … کالیبره میگردند.